içinde

Ahmet Hakan ile Didem Yılmaz Arasında Tartışma Çıktı: “Bel Altı Vurmam”

23 Haziran seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın birlikte canlı yayına çıkıp çıkmayacağı merak edilirken, olası bir yayının hangi kanalda gerçekleşeceği de ayrı bir tartışma konusu olarak sürüyor. Bu konu Ahmet Hakan ve Didem Arslan Yılmaz arasında tartışma yarattı. 

Habertürk’te program sunan Didem Arslan Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ı ortak canlı yayında ağırlamak için çağrıda bulunmuştu. Sunucu Arslan daha sonra bu daveti, İmamoğlu’nu konuk aldığı programda da yinelemişti. Arslan, “Bir o mahalle bir bu mahalle gezenlerin yerine, bizi tercihedersiniz” diyerek isim vermeden Ahmet Hakan’a da gönderme yapmıştı.

Gözü dönmüş…

Didem Arslan Yılmaz’ı hedef aldı. Ahmet Hakan, sunucu Yılmaz’ın program konusundaki ısrarlı tutumunu eleştirdi ve kendisiyle ilgili göndermeye tepki gösterdi. Hakan’ın yazısının ilgili kısmı şöyle: 

“Rakip televizyon kanalında bir ‘sunucu’ var. Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun yapacakları tartışmanın kendi programında gerçekleşmesi için… Resmen ve alenen… Ayılıyor, bayılıyor, ölüyor, bitiyor. Bununla da yetinmiyor. 

Böyle bir tartışmayı yönetme ihtimali olan kişilere de fırsatını bulunca bel altı, bel üstü falan dinlemeden… Sallıyor babam sallıyor. 

Bu kapsamda…

Bana da sallamış bu “sunucu”…

Konuk ettiği başkan adayına dönüp…

Beni kastederek…

Aşağı yukarı şuna benzer bir laf etmiş:

“O mahalleden bu mahalleye sürüklenen bir adamın böyle bir tartışmayı yönetmesini istemezsiniz değil mi başkanım?”

Gözü öyle dönmüş ki…

– Ne “Bu kadar istekli görünmem biraz ayıp kaçabilir” diye zerre tereddüdü var.

– Ne de “Rakibimi karalamak bana yakışmaz” diye kendine bir telkini var.

Buradan kendisine sesleniyorum:

Yahu bacım!

Madem üç kuruşluk reyting için bu kadar çirkinleşeceksin…

Al senin olsun!

Aha da sana söz:

Top yanlışlıkla bana gelirse… Vallahi de billahi de…

“Ben istemem, o yapsın” diyeceğim.”

Bir sakıncası var mı..

Ahmet Hakan’ın hakkındaki sözlere Didem Arslan Yılmaz’dan yanıt gecikmedi. Sosyal medya hesabından, “Bu yayını çok istiyorum. Bir sakıncası mı var” diyen Arslan, ayrıca “Bel altı vurmam çirkeflik yapmam. Bir örnek verim; tatildeki kanal patronunun ayağına kadar gidip bir sunucuyu kovdurmaya çalışsaydım, bu sadece ekmekle oynamak değil, çirkeflik olurdu. Ben böyle bir kötülük yapmam” ifadeleriyle Ahmet Hakan hakkında dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Kaynak: onedio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorumlar

Kadın Avukatın Etek boyuna karışan ve fotoğraflanmasını isteyen hakim görevden uzaklaştırıldı

Ekrem İmamoğlu’na “Sizin Zihniyetinizi Biliyoruz” Diyen Dükkan Sahibi İBB Çalışanı Çıktı